Scroll Top

Pouzdřany – Apartmán Magda

Lokalita
Sklepní 17, Pouzdřany
Typ ubytování
Vinný sklep s apartmány
Počet lůžek
2-11 osob
Vybavení
Kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, posezení na terase, společenská místnost s krbem
Ubytování – Apartmán Magda
Vinařská obec POUZDŘANY se nachází asi 25 km jižně od Brna. Známá je především výrobou vín a chráněnou krajinou oblastí – Pouzdřanská step a Kolby.
Nabízíme ubytování v klidném a příjemném prostředí pouzdřanských sklepů. Jedná se o apartmán pro 2 – 11 osob. Může zde strávit dovolenou jak rodina, tak i parta kamarádů. Apartmán se pronajímá jako celek a během prázdnin nabízíme pouze týdenní turnusy.
  • 2 ložnice v podkroví, ložní prádlo
  • kuchyně je vybavená lednicí, plynovou troubou, mikrovlnkou, varnou konvicí, nádobím, jídelním koutem
  • společenská místnost s TV, sedací souprava, houpací křeslo
  • sociální zařízení, sprchový kout
  • posezení na terase s možností grilování
Ubytování – obec Pouzdřany

Pouzdřany leží v jihovýchodním cípu České republiky, 13 km od města Hustopeče u Brna, kde je umístěn sjezd z dálnice Brno – Bratislava. Obcí prochází železniční trať ve směru Brno – Břeclav, je zde zřízena zastávka. Pouzdřany jsou zemědělskou, vinařskou obcí, leží na levém břehu řeky Svratky, nad soutokem Svratky s Jihlavkou, v nadmoršké výšce 176m. Nejvyšším vrcholem v katastru obce jsou Kolby (308 m)

Pouzdřanská step

Pouzdřanská step patří k nejznámějším přírodním rezervacím jižní Moravy. Na jaře zde můžete obdivovat velké množství kvetoucích rostlin jako kosatce, různé stepní traviny a také velmi typický katrán tatarský. Projdete-li stepí až na vrcholek, naskytne se Vám nevídaný pohled od okolí.

Ubytování ve vinařské oblasti

Ubytování se nachází na sklepní ulici, takže o můžete využít výhodné lokality k průzkumu místních vinařů. Nedaleko se také nachází známe Vinařství Kolby s vinotékou a možností řízených degustací. V obci Pouzdřany se také pravidelně pořádá Výstava a Svěcení vín.

Napište nám