Scroll Top

Pouzdřany – Apartmán Magda

Lokalita
Sklepní 17, Pouzdřany
Typ ubytování
Vinný sklep s apartmány
Počet lůžek
2-11 osob
Vybavení
Kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, posezení na terase, společenská místnost s krbem
Ubytování – Apartmán Magda
Vinařská obec POUZDŘANY se nachází asi 25 km jižně od Brna. Známá je především výrobou vín a chráněnou krajinou oblastí – Pouzdřanská step a Kolby.
Nabízíme ubytování v klidném a příjemném prostředí pouzdřanských sklepů. Jedná se o apartmán pro 2 – 11 osob. Může zde strávit dovolenou jak rodina, tak i parta kamarádů. Apartmán se pronajímá jako celek a během prázdnin nabízíme pouze týdenní turnusy.
  • 2 ložnice v podkroví, ložní prádlo
  • kuchyně je vybavená lednicí, plynovou troubou, mikrovlnkou, varnou konvicí, nádobím, jídelním koutem
  • společenská místnost s TV, sedací souprava, houpací křeslo
  • sociální zařízení, sprchový kout
  • posezení na terase s možností grilování
Ubytování – obec Pouzdřany

Pouzdřany leží v jihovýchodním cípu České republiky, 13 km od města Hustopeče u Brna, kde je umístěn sjezd z dálnice Brno – Bratislava. Obcí prochází železniční trať ve směru Brno – Břeclav, je zde zřízena zastávka. Pouzdřany jsou zemědělskou, vinařskou obcí, leží na levém břehu řeky Svratky, nad soutokem Svratky s Jihlavkou, v nadmoršké výšce 176m. Nejvyšším vrcholem v katastru obce jsou Kolby (308 m)

Pouzdřanská step

Pouzdřanská step patří k nejznámějším přírodním rezervacím jižní Moravy. Na jaře zde můžete obdivovat velké množství kvetoucích rostlin jako kosatce, různé stepní traviny a také velmi typický katrán tatarský. Projdete-li stepí až na vrcholek, naskytne se Vám nevídaný pohled od okolí.

Ubytování ve vinařské oblasti

Ubytování se nachází na sklepní ulici, takže o můžete využít výhodné lokality k průzkumu místních vinařů. Nedaleko se také nachází známe Vinařství Kolby s vinotékou a možností řízených degustací. V obci Pouzdřany se také pravidelně pořádá Výstava a Svěcení vín.

Napište nám

    Privacy Preferences
    When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.