Scroll Top

Horní Věstonice Apartmán Sky

Lokalita
Horní Věstonice
Typ ubytování
Novostavba - kolaudace 2017
Počet lůžek
4 lůžka
Vybavení
Plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem
Horní Věstonice Apartmán Sky

Nový apartmán v Horních Věstonicích, který prošel kolaudací v roce 2017, nabízí naprosté soukromí s výhledem ze zahrady přímo na Pálavské kopce. Jeho výhodná lokalita ve vinařské obci nabízí skvělé možnosti sportovního i kulturního vyžití. Tento vkusně zařízený apartmán disponuje 4 lůžky ve dvou samostatných ložnicích. Plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem. Samozřejmostí je i sprcha se sociálním zařízením. Venkovní terasa nabízí příjemné posezení s možností grilování a krásným výhledem.

 • Lednice
 • Sklokeramický vařič
 • Mikrovlná trouba
 • Rychlovarná konev
 • Televize se satelitem
 • Koupelna se sprchovým koutem
 • Posezení na zahradě
 • Parkování před domem
Obec Horní Věstonice

Není mnoho míst, které by se mohlo chlubit tak krásnou a rozmanitou přírodou jako Pálava s bělostnými vápencovými skálami, Novomlýnskými jezery, které se rozléhají kam až oko dohlédne a všudy přítomnými vinohrady, které připomínají zelené moře. Naše ubytování v Horních Věstonicích se nalézá právě na úpatí pálavských kopců. Horní Věstonice jsou také významnou vinařskou obcí, takže je výbornou destinací pro milovníky vína.

Ubytování ve vinařské obci

Naše ubytování v Horních Věstonicích je mimořádně vhodné právě pro toulky za dobrými víny. Historie obce sahá do roku 1414 a tradice vinařství je s obcí úzce spojena, zdejší úrodná půda s vápencovými podložím se nemalou měrou podílí na skvělé produkci mimořádných vín z Horních Věstonic. Můžeme Vám doporučit Vinařství Červínka, Moravčíkova Vína nebo Vinotéka Pálava. Náš apartmán můžete využít během skvělých akcí jako Košt vín, který tradičně probíhá v dubnu a Otevřené sklepy Horní Věstonice, které se konají na začátku července. Pravidelně se zde koná mnoho akcí v průběhu celého léta, zmíníme především tradiční krojované hody, které probíhají v měsíci srpnu.

Napište nám

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.