Scroll Top

Apartmány

Komfortní apartmány v blízkosti Pálavy

Naše ubytovací prostory jsou skvěle umístěny jako výchozí bod pro vaše výlety po okolí. Ať už se rozhodnete pro pěší tůry nebo objevování místních krás na kole spletí cyklostezek v okolí Pálavy a Novomlýnských nádrží. Naše ubytování bude po dobu vaší dovolené dokonalým domovem. Naše apartmány jsou vhodné jak pro rodiny s malými dětmi, tak pro partu přátel, kteří chtějí prožít krásnou dovolenou na Moravě. Rádi Vám doporučíme místní vinaře, dobré místo na večeři nebo zajímavý plán k celodennímu výletu po okolí. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vyberte si 🙂

Ubytování s krásným výhledem na Pálavu

Apartmán Orange – Strachotín

Ubytování v soukromém apartmánu na Sklepní ulici ve Strachotíně. K dispozici je příjemné posezení na břehu rybníka s neobyčejným výhledem na Pálavu.

Ubytování v blízkosti pálavských kopců

Apartmán Sky – Horní Věstonice

Ubytování v nově postaveném soukromém apartmánu v Horních Věstonicích. Moderně zařízený interiér a prostorná zahrada s posezením.

Ubytování v moravském sklípku

Na Sklípku – Pouzdřany

Ubytování v moravské sklípku v Pouzdřanech. Možnost posezení u krbu ve sklípku nebo na terase s možností grilování. Možnost ubytovat až 11 osob současně.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.