Scroll Top
ll
Apartmány Strachotín
Jak k nám
Kontaktní Informace
adresa
Sklepní 172, 69301 Strachotín
IČO:74439481
Telefon Petr Petřík
+420 607 618 708
Telefon Leona Petříková
+420 606 281 431
email
petrikova-lea@seznam.cz
petrikovi.strachotin@seznam.cz
EET – Oznámení k elektronické evidenci tržeb
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ubytovací řád
Všechny pokoje jsou NEKUŘÁCKÉ. Ubytování je možné v den nástupu od 14 hodin, uvolnění pokojů v den odjezdu do 10 hodin. Objednávka ubytování je závazná, až po složení zálohy ve výši 20% z ceny pobytu. Pokyny k zaplacení vám budou zaslány spolu s potvrzením rezervace. Ubytování se zvířecími mazlíčky není možné.
V apartmánech nesmí být bez souhlasu majitele přemísťován nábytek ani jiným způsobem upravován interiér. Veškeré vybavení apartmánu a společných prostor je host povinen užívat obvyklým způsobem a k obvyklému účelu. Za veškerou škodu způsobenou porušením ubytovacího řádu odpovídá host. V případě, že je hrubým způsobem poruší, má majitel právo odstoupit od smlouvy o poskytnutí ubytovací služby a pobyt hosta předčasně ukončit.
Storno podmínky: V případě, že je platná rezervace zrušena 30 dnů před začátkem pobytu vracíme zálohu v plné výši.
testimonial-team
Petr Petřík
Majitel
testimonial-team
Leona Petříková
Majitelka

    Privacy Preferences
    When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.