Horní Věstonice Apartmán Sky

Lokalita
Horní Věstonice
Typ ubytování
Novostavba - kolaudace 2017
Počet lůžek
4 lůžka
Vybavení
Plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem
Horní Věstonice Apartmán Sky

Nový apartmán v Horních Věstonicích, který prošel kolaudací v roce 2017, nabízí naprosté soukromí s výhledem ze zahrady přímo na Pálavské kopce. Jeho výhodná lokalita ve vinařské obci nabízí skvělé možnosti sportovního i kulturního vyžití. Tento vkusně zařízený apartmán disponuje 4 lůžky ve dvou samostatných ložnicích. Plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem. Samozřejmostí je i sprcha se sociálním zařízením. Venkovní terasa nabízí příjemné posezení s možností grilování a krásným výhledem.

  • Lednice
  • Sklokeramický vařič
  • Mikrovlná trouba
  • Rychlovarná konev
  • Televize se satelitem
  • Koupelna se sprchovým koutem
  • Posezení na zahradě
  • Parkování před domem
Obec Horní Věstonice

Není mnoho míst, které by se mohlo chlubit tak krásnou a rozmanitou přírodou jako Pálava s bělostnými vápencovými skálami, Novomlýnskými jezery, které se rozléhají kam až oko dohlédne a všudy přítomnými vinohrady, které připomínají zelené moře. Naše ubytování v Horních Věstonicích se nalézá právě na úpatí pálavských kopců. Horní Věstonice jsou také významnou vinařskou obcí, takže je výbornou destinací pro milovníky vína.

Ubytování ve vinařské obci

Naše ubytování v Horních Věstonicích je mimořádně vhodné právě pro toulky za dobrými víny. Historie obce sahá do roku 1414 a tradice vinařství je s obcí úzce spojena, zdejší úrodná půda s vápencovými podložím se nemalou měrou podílí na skvělé produkci mimořádných vín z Horních Věstonic. Můžeme Vám doporučit Vinařství Červínka, Moravčíkova Vína nebo Vinotéka Pálava. Náš apartmán můžete využít během skvělých akcí jako Košt vín, který tradičně probíhá v dubnu a Otevřené sklepy Horní Věstonice, které se konají na začátku července. Pravidelně se zde koná mnoho akcí v průběhu celého léta, zmíníme především tradiční krojované hody, které probíhají v měsíci srpnu.

Napište nám